Гордость клуба

Гордість клуба

Дударєв Богдан

Чемпіон України 2017 рік, КМС

Чемпіон Запорізької, Харківської, Дніпропетровської областей. Призер Чемпіоната Федерації 2016 рік до 57 кг.

Дударев

Мартусєнко Альона

Чемпіонка України 2017 рік, 1розряд

Абсолютна Чемпіонка Запорізької області. Чемпіонка Дніпропетровської, Одеської, Харьківської областей.

Призерка Чемпіоната Федерації 2016 р.

до 50 кг.

Мартусенко

Свєтлічний Ярослав

Чемпіон України 2017 р. КМС

Чемпіон Чемпіоната Федерації 2016 рік.

Призер Запорізької, Дніпропетровської та Харьківській областей.

Светличный

Фрібус Едуард

Призер Чемпіоната України 2017 р.

1 розряд

Чемпіон Харківської області. Призер Запорізької, Дніпропетровської та Херсонської областей

Фрибус

Зензеров Владислав

Призер Запорізької, Дніпропетровської областей та Чемпіоната Федерації

Зензеров

Пехтерєв Данило

Двократний Чемпіон Запорізької області

до 35 кг. Призер Дніпропетровської області

Пехтерев

Фєтісов Олексій

Призер Запорізької, Дніпропетровської областей

Фетисов 2

Чорнокнижна Дар'я

Чемпіонка Запорізької, Дніпропетровської та Харьківської Областей до 45 кг.

Чернокнижная

Мартусєнко Альона - кращій спортсмен 2016 року

Фрибус Эдуард - Лучший спортсмен 2015 года

Долгорукий Данило

Листопад - Грудень2013р.

IMG 20141111 192812

Фетисов Олексій

Квітень-Травень2013р.

Силенко Владислав

Сеньтябрь-Жовтень2013р.
  Квітень-Травень2014р.

Дребеда Олександр

Січень-Лютий2014

Альмяшкин Дамір
кращий спортсмен

Січень 2013 року - Лютий2013р.

СК "Ягуар-Запоріжжя"

• Опубликовано 14.10.2014 19:08

Заняття таеквон-до у клубі «Ягуар-Запоріжжя»

Якщо Ви шукаєте клуб таеквон-до, навчання в якому велося б з дотриманням усіх традицій, то Вам варто відвідувати заняття в клубі «Ягуар». Цей заклад було створено для розвитку та популяції Таєквон-до в місті Запоріжжя та в Україні.

Наша школа ставить перед собою виконання певних завдань. До таких в першу чергу можна віднести: виховання моральних і духовних цінностей серед дітей, бажання залучити якомога більше молоді до здорового способу життя, підвищення рівня фізичної підготовки. Більш того, кваліфікованими фахівцями здійснюється якісна підготовка молодих спортсменів до участі в змаганнях, а разом з тим і проведення показових виступів.

Хто може записатися на таеквон-до

Двері клубу традиційного таеквон-до відкриті для всіх бажаючих: Ваша стать і вік не має ніякого значення. Навіть маючи досить низький рівень фізичної підготовки, не соромтеся відвідувати наші заняття. Завдяки їм, вже через кілька місяців Ви зможете істотно зміцнити свій імунітет, підвищити певні показники фізичної форми і навчитися краще керувати своїм тілом.

Проведення занять ґрунтується на індивідуальному підході до кожного клієнта. У зв'язку з цим, кваліфіковані інструктори допоможуть кожному досягти певних успіхів. Бажаючі записатися розподіляються за віковими групами. Відмінною рисою дитячих занять є те, що вони проводяться у вигляді гри.

Що дають заняття в «Ягуар-Запоріжжя»

Всі ті, хто займається в клубі «Ягуар» мають відмінну можливість пройти атестацію й отримати відповідний пояс з таеквон-до. Учні нашого клубу також можуть виступати на різних змаганнях. Ми займаємося не тільки якісною підготовкою своїх учнів, але і організуємо для них літні табори. Час проводження в такому таборі сподобається кожному і запам'ятається надовго.

Середня кількість занять в тиждень таеквон-до становить 2 або 3 рази. При необхідності Ви можете відвідувати додаткові тренування. Графік і необхідність індивідуальних занять таеквон-до визначає тренер.

Відвідуючи заняття таеквон-до у клубі «Ягуар» Ви обираєте дотримання традицій, індивідуальний підхід, а також можливість розвиватися морально і духовно.

<< < Июль 2018 > >>